تماس با ما : (+98)  0763   

راه حل های مربوط به افتتاح حساب ارزی و مبادلات بانکی با قطر بررسی شد

  • Posted on:  شنبه, 30 بهمن 775 00:00
  • Written by عضو هیات مدیره اتاق مشترک ایران و قطر از بررسی راه حل های مربوط به افتتاح حساب ارزی و مبادلات بانکی با قطر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی بندرعباس، میلاد ملک پور در حاشیه دیدارهیات اعزمی از اتاق بازرگانی بندرعباس به قطر با معاون بانک صادرات در دوحه که با هدف ایجاد سهولت در ارتباطات مالی برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به تقاضاها و استقبال تجار و بازرگانان برای فعالیت در حوزه تجاری ایران و قطر جا دارد که شرایط مناسبی در راستای توسعه و تقویت ارتبطات مالی توسط بانک های ایرانی فعال دردوحه رقم بخورد تا از این طریق شاهد رفع مشکلات و رونق تجارت بین هرمزگان و دوحه باشیم.

ملک پور همچنین به ظرفیت های تجاری و مواصلاتی استان هرمزگان اشاره کرد و افزود: در شرایطی که قطر موقعیت مناسبی برای تامین نیازمندی‌های خود در راه تجارت با ایران و به ویژه نواحی جنوب کشورمان پیدا کرده همه باید در راه سهولت این حوزه راهگشا باشیم.

وی با بیان اینکه باید راهکارها و راه‌حل‌های مربوط به افتتاح حساب ارزی و مبادلات بانکی بین ایران و قطر به صورت جدی دنبال شود، افزود: بانک صادارت به عنوان تنها بانک و قدیمی ترین بانک ایرانی فعال در دوحه قطر می‌تواند با استفاده از تجربیات خود در این راه به کمک تجار و بارزرگانان بیاید.

ملک پور در بخش پایانی سخنان خود اظهار امیدواری کرد با رفع گره ها و مشکلات موجود در مسیر تجارت بین دو کشور شاهد کسب سهم مدنظر از بازار قطر توسط ایران باشیم.

همچنین بازدید از بازارچه رویس،  بحت و تبادل و بررسی مشکلات غرفه داران این بازار و دیدار با مدیر بازارچه رویس از دیگر برنامه های این سفر بود.

Read 73 times Last modified on چهارشنبه, 19 ارديبهشت 1397 01:05

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.