loading

ساختمان جدید اتاق بازرگانی صنایع ، معادن و کشاورزی هرمزگان افتتاح شد


ساختمان جدید اتاق بازرگانی هرمزگان با حضور شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران، دوستی استاندار هرمزگان و نماینده ولی فقیه هرمزگان و جمعی از نمایندگان به بهره برداری رسید. همچنین دفتر تخصصی بسیج تجار و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی استان هرمزگان نیز در این مراسم با حضور سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی هرمزگان ، رئیس اتاق بازرگانی در آئین گرامیداشت نود سالگی افتتاح اتاق بازرگانی هرمزگان ، گفت : ساختمان احداث شده را با ۳۵ درصد پیشرفت تحویل گرفتیم ودر این چهارسال توانستیم آن را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

محمدرضا صفا ،افزود : قوانین خلق الساعه باعث بروز مشکلاتی برای فعالان اقتصادی شده است و ازطریق مسئولان استانی و کشوری همواره پیگیر رفع مشکلات تجار بوده ایم.

صفا ، با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی توانست رشد ۳۰۰درصدی در صدور کارت های بازرگانی و رتبه های نخست را در حوزه های مختلف کسب کند، عنوان کرد : ۳۴ میلیارد تومان از زمان شیوع کرونا در حوزه درمان هزینه کردیم و در ساخت ده مدرسه نیز مشارکت داشتیم و ۲۰ کانکس را در زلزله سایه خوش به زلزله زدگان اهدا شد.

وی ، مطرح کرد : اتاق بازرگانی مقام سوم در تجارت خارجی و مقام نخست در حوزه آموزش در سال های ۹۹ و ۱۴۰۰ را کسب کرده است.

این مسئول از فعالیت اتاق های بازرگانی کیش، قشم، بندرلنگه، جاسک و میناب در این مدت خبر داد و افزود: دفتر گواهی مبدا در بندر شهید باهنر افتتاح و درصدد افتتاح دفتر گواهی مبدا در بندر شهید رجایی هستیم.

رئیس اتاق بازرگانی صنایع ، معادن و کشاورزی هرمزگان از افتتاح دفتر کارنه تیر، پیوستن به زنجیره اعتبار بخشی گواهی مبدا ICC جهانی و کسب رتبه برتر در زمینه آموزش از دیگر موفقیت‌های اتاق بازرگانی بندرعباس یاد کرد .

وی همچنین از همدلی در شورای گفت و گو و رساندن رتبه این اتاق از رتبه ۲۲ به ۱۰ خبر داد و خاطر نشان کرد : ساختمان اتاق بازرگانی هرمزگان با المان‌های بومی طراحی شده و یادگاری از هیأت نمایندگان دوره نهم است که کانونی برای رشد اقتصاد، جذب سرمایه گذاری محلی برای فعالیت های اجتماعی و زنده نگاهداشتن نیک نامان اقتصاد این استان همچون مشیردوانی‌ها و گله داری‌ها و دیگر مردان پرآوازه استان باشد.

لینک کوتاه مطلب:https://bndccim.com/?p=12195

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.