loading

سرسختی در زمین پول‌آفرینی


آنتونی رابینز، در کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی، بینش‌ها و راهکارهایی را از موفق‌ترین سرمایه‌گذاران در سطح جهان به شما پیشنهاد می‌دهد. این فرصت را از دست ندهید و بکوشید تفاوت‌آفرینی این کتاب را هرچه بیشتر در زندگی‌تان بیازمایید و احساس کنید.

رابینز در کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی (Unshakeable) به‌معنای‌ واقعی استعداد بی‌نظیرش را برای ساده‌سازی موضوعاتی پیچیده به‌کار می‌گیرد. او چکیده‌ی دانش و تجربه‌ی بهترین و موفق‌ترین سرمایه‌گذاران را در سراسر جهان به‌صورت درس‌هایی کاربردی مطرح می‌کند که هم سرمایه‌گذاران بی‌تجربه و هم حرفه‌ای‌ها می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شوند.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) با دقت و اندیشمندانه به شما نشان می‌دهد چگونه می‌توانید؛ به‌ جای اینکه با ترس و هراس کنار زمین بازی بنشینید یا، به‌ دلیل واکنش نشان‌ دادن به نوسان‌های بازار به‌ شیوه‌هایی زیان‌بار و سرشار از نگرانی، به ضرر و زیانی هنگفت دچار شوید؛ بر وضعیت سرمایه‌گذاری خودتان تسلط یابید و بکوشید آن را به‌ خوبی مدیریت کنید. وقتی بازار سهام سقوط می‌کند؛ بهتر است چه اقدامی انجام دهید؟ چگونه می‌توانید فرصتی ویژه را در دل وضعیتی اقتصادی بیابید که بسیاری از انسان‌ها آن را مصیبت‌بار می‌پندارند؟ رابینز قوانینی عینی را مطرح می‌کند که به‌ کارگیری آن‌ها مانع می‌شود شما به اشتباهاتی پرهزینه دچار شوید. نکته‌ی بهتر ماجرا این است: او برای شما توضیح می‌دهد که بهتر است چه اقداماتی را در این زمینه انجام دهید. برای نمونه؛ شما باید تخصیص دارایی خودتان را در دوره‌های زمانی مختلف ارزیابی و دوباره آن را سازمان‌دهی کنید. به‌ این‌ ترتیب، می‌توانید شالوده‌ای محکم را برای درآمدآفرینی خودتان در آینده بنیان نهید.

خواندن کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی و به کارگیری راهکارهای آن از یک سو به شما کمک می‌کند از فرصت‌های به وجود آمده در زمین بازی پول‌آفرینی‌تان به شیوه‌های بهینه استفاده کنید و از سوی دیگر به شما آگاهی می‌بخشد از اشتباهاتی زیان‌بار بپرهیزید که مانع می‌شوند به رهایی مالی برسید. بهتر است اقدامتان را هرچه سریع‌تر شروع کنید. شاید چنین فرصت‌هایی تکرار نشدنی باشند.

جملات برگزیده کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی:

– شکست‌ناپذیری در حالت دفاعی نهفته است.

– اندیشه‌ها ذره‌ای ارزش و اهمیت ندارند بلکه کار و عمل است که اهمیت دارد و تفاوت می‌آفریند.

– انسان فقط و فقط پیامد اندیشه‌هایش است. او به همان انسانی تبدیل می‌شود که درباره‌اش می‌اندیشد.

– بهترین اقدام ممکن برای تسلط‌ یافتن بر ترس این است که خودتان را در احساس ناب سپاس‌گزاری غوطه‌ور کنید.

– پول فقط و فقط یک وسیله است. این وسیله ممکن است شما را به موقعیت دلخواه‌تان برساند؛ اما هرگز شما را به‌ جای راننده نمی‌نشاند.

در بخشی از کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی می‌خوانیم:

شما اکنون مسئول اصلی زندگی مالی‌تان به‌شمار می‌آیید. شما مسئولیت‌تان را در این زمینه پذیرفته‌اید. آیا می‌دانید چرا این نکته را مطرح می‌کنم؟ زیرا بسیاری از انسان‌ها هرگز مسؤولیتی را در این زمینه نمی‌پذیرند. آنان ترجیح می‌دهند بازار سهام را بابت رویدادهای ناخوشایند زندگی مالی‌شان سرزنش کنند. بهتر است بدانید بازار سهام هرگز پولی را به‌ زور از شما نمی‌گیرد!

اگر شما در این بازار به ضرر و زیان دچار می‌شوید؛ فقط به‌دلیل تصمیم‌گیری‌های خودتان در این وضعیت قرار گرفته‌اید. از سوی دیگر، اگر در بازار سهام پول‌آفرینی می‌کنید؛ باز هم به‌دلیل تصمیم‌گیری‌های خودتان به چنین پیامدی رسیده‌اید. بازار سهام همان‌گونه پیش می‌رود که باید پیش برود. شما با تصمیم‌های خودتان تعیین می‌کنید که آیا در این بازار به‌راستی انسانی برنده یا بازنده خواهید بود. فقط خودتان بابت برد یا باخت‌تان مسئول هستید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه

پیشگفتار

بخش اول: ثروت: کتابچه‌ی قانون

فصل اول: سرسخت و تزلزل‌ناپذیر

فصل دوم: زمستان فرا می‌رسد… اما چه‌زمانی؟

فصل سوم: هزینه‌های پنهانی و حقایق ناقص و مبهم

فصل چهارم: رهایی‌بخشیدن برنامه‌های بازنشستگی‌مان

فصل پنجم: به‌معنای‌واقعی به چه کسی می‌توانید اعتماد کنید؟

بخش دوم: کتابچه‌ی بازی انسان‌های سرسخت

فصل ششم: چهار اصل بنیادین

فصل هفتم: خرس مالی زندگی‌تان را بکشید

بخش سوم: روانشناسی ثروت

فصل هشتم: دشمن درونتان را ساکت کنید

فصل نهم: ثروت واقعی

پی‌نوشت

لینک کوتاه مطلب:https://bndccim.com/?p=10113

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *