loading

کسب رتبه دهم کشوری در عملکرد شورای استانی گفتگو دولت و بخش خصوصی در شش ماهه اول سال ۱۴۰۰


دبیر کل اتاق بازرگانی هرمزگان از کسب رتبه دهم کشوری در عملکرد شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۰ با اعلام وزارت کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی هرمزگان، دکتر پیام رضایی در این خصوص اظهار داشت: شوراهای استانی گفتگوی دولت و بخش خصوصی با توجه به ماهیت عملکردی جایگاه قانونی خود از جمله ماده ۷۵ قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی و مواد ۱۱ و ۱۳ قانون بهبود محیط کسب و کار یکی از مکانیسم هایی هستند که می توانند به هم افزایی و فهم مشترک دولت و بخش خصوصی در زمینه اصلاح فرآیندها و رفع موانع حوزه تولید و سرمایه گذاری به منظور نیل به توسعه اقتصادی کشور کمک نمایند.

وی افزود: به همین منظور وزارت کشور هر شش ماه یک بار مطابق وظایف حاکمیتی خود و در جهت نظارت عالیه و رصد فعالیت استان ها، با همکاری اتاق بازرگانی ایران و برا ساس شاخص های ارزیابی مورد توافق اقدام به تهیه گزارش عملکرد می نماید.

رضایی ادامه داد: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته در شاخص تشکیل جلسات ۵ استان امتیاز کامل را به خود دادند که هرمزگان نیز یکی از استانی هایی بود که توانست در این بخش با کسب امتیاز کامل جزو ۵ استان برتر (رتبه یک) در این بخش قرار گیرد.

دبیر کل اتاق بازرگانی هرمزگان بیان داشت: همچنین در شاخص دستاوردهای استانی حاصل از جلسات برگزار شده شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی، اتاق بازرگانی هرمزگان نیز در این بخش توانست جزو ۱۳ استانی باشد که در این بخش نیز امتیاز کامل را کسب کردند.

رضایی تصریح کرد: کسب رتبه دهم اتاق بازرگانی هرمزگان در بخش شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی در بین اتاق های استانی در حالی محقق شده است که اتاق بازرگانی هرمزگان در دوره قبل در این بخش رتبه ۲۴ استانی را دارا بود که با همت و پیگیری های مجدانه اتاق در دور نهم این رتبه در حال حاضر به عدد ۱۰ رسیده است و اکنون هرمزگان هم تراز استان هایی همچون اتاق تهران است.

رضایی در پایان ضمن قدردانی از حمایت های بی دریغ مسوولان استانی و همراهی و تعامل آنها با بخش خصوصی، بیان داشت: اتاق بازرگانی هرمزگان با حمایت مسوولان استانی و تلاش های وافر ریاست محترم اتاق توانسته است به جایگاه واقعی خود در استان دست یابد که کسب رتبه های متعدد در بخش های مختلف اتاق خود گواهی است بر این مدعا.

لینک کوتاه مطلب:https://bndccim.com/?p=9027

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.