loading

دفتر انجمن جوانان کارآفرین اتاق بازرگانی هرمزگان افتتاح شد.


به همت اتاق بازرگانی هرمزگان
محقق شد:
دفتر انجمن جوانان کارآفرین اتاق بازرگانی هرمزگان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی هرمزگان رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان در مراسم افتتاح انجمن جوانان کارآفرین اتاق بازرگانی هرمزگان گفت: از سال ۱۳۹۸ که اتاق بازرگانی هرمزگان با دیدگاه و هیئت نمایندگان جدید فعالیتش را آغاز کرد، یکی از ارکان آن ایجاد انجمن های مختلف در سطح استان هرمزگان برای پیشرفت اقتصاد و کارآفرینی بود.

محمدرضا صفا افزود: انجمن جوانان کارآفرین اتاق بازرگانی هرمزگان به همت جوانان بازرگان و کارآفرین اتاق بازرگانی استان ایجاد شده است.

صفا اظهار داشت : امیدوارم که این انجمن پایه جذب جوانان نخبه کارآفرین باشد و این قول را به مجموعه انجمن جوانان کارآفرین استان هرمزگان می دهم که اتاق حمایت های بی دریغی که از سایر انجمن ها داشته وحتی بیشتر را از این انجمن نوپا داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد : هدف اصلی از راه اندازی این انجمن این بوده که جوانانی که وارد چرخه تجارت و بازرگانی و صنعت و معدن و کشاورزی می شوند، با ابعاد کارهای اجتماعی و اقتصادی و زیرساخت های اقتصادی که مشخص شده، آشنایی بیشتر ی پیدا کنند.

رئیس اتاق بازرگانی هرمزگان تصریح کرد: در رابطه اعتبارات و نیازهای مالی انجمن، حمایت های کاملی را خواهیم داشت.

صفا از راه اندازی دو انجمن دیگر در اتاق بازرگانی هرمزگان در آینده ای نزدیک خبر داد.

وی گفت: هدف اتاق از راه اندازی این انجمن ها ایجاد اشتغال و کارآفرینی و امورات پایه ای در این بخش هاست.

در پایان صفا بیان داشت : اتاق بازرگانی تجربیاتش را در اختیار نسل جوان این انجمن قرار می دهد تا جوانان عضو انجمن در حوزه های مختلف رشد کنند.

لینک کوتاه مطلب:https://bndccim.com/?p=15630

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *