loading

نگاه دولت بر تقویت بخش خصوصی و کمک به این بخش متمرکز شده است


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:
نگاه دولت بر تقویت بخش خصوصی و کمک به این بخش متمرکز شده است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نگاه دولت و رئیس جمهور و رهبر معظم‌ انقلاب بر این است که به اقتصاد و بخش‌خصوصی و تعاونی کمک شود تا با تمام توان در خدمت مردم باشند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی هرمزگان، سید صولت مرتضوی در هشتاد و ششمین نشست شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی با قدردانی از اتاق بازرگانی بدلیل برگزاری این نشست و قدردانی از مدیران و شرکت های بخش خصوصی، کارفرمایان و فعالان اقتصادی گفت:بر اساس آمارهای بانک مرکزی ، وزارت اقتصاد و مراکز رسمی کشور ، به‌ رغم کاهش نقدینگی، اما دولت توانسته است افزایش اشتغالزایی را داشته باشد که موید تلاش بخش خصوصی و ایجاد اعتماد به سرمایه گذاری و اعتقاد به ایجاد اشتغال است.

مرتضوی گفت: با کمک بخش خصوصی سالانه یک‌میلیون اشتغال محقق شده که قابل راستی آزمایی است.

وی افزود: کارفرمایان عشق به کار دارند وتلاش می کنند تا چرخه تولید را روی پا نگهدارند.

به گفته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، نگاه دولت و رئیس جمهور و رهبر معظم‌انقلاب براین است که به اقتصاد و بخش‌خصوصی و تعاونی کمک شود تا با تمام توان در خدمت مردم باشند.

مرتضوی تصریح کرد: ظرفیت قانونی برای این بخش ها فراهم است و در حال حاضر ۵درصد از اقتصاد کشور در بخش تعاونی است که تکلیف قانونی ۲۵ درصد است.

وی در پاسخ به گلایه مطرح شده توسط برخی فعالان اقتصادی در این جلسه نیز اظهار داشت: در رابطه با عدم اشراف حسابرسان به قوانین تامین اجتماعی ، کلیت آن را نمی توان پذیرفت ،اما شاید در برخی حوزه ها سلیقه گرایی شود که اگر مصادیقی در این بخش وجود دارد، به مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان منعکس تا پیگری شود.

لینک کوتاه مطلب:https://bndccim.com/?p=15900

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *