loading

معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران مطرح کرد:


کلید رفع موانع اقتصادی در دستان بخش خصوصی است

معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران با بیان اینکه کلید رفع موانع اقتصادی در دستان بخش خصوصی است، اظهار داشت: بدون شک گسترش تعاملات با بخش خصوصی که نبض اقتصاد کشور است زمینه ساز رشد اقتصاد در بخش های مختلف را مهیا می سازد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی هرمزگان، مظفر علیخانی در دیدار با عارف شکرپور رییس اتحادیه کارگزاران گمرکی بندرعباس که با حضور سلیمانی مدیر امور تشکل های اتاق ایران همراه بود، اظهار داشت: امروز برای حل مشکلات تجار و بازرگانان بهترین راهکار تعامل و گسترش ارتباطات آن با اتاق بازرگانی به عنوان مرجع است.

وی افزود: عضویت تجار در اتاق بازرگانی در برهه کنونی امری ضروری است چرا که می توان مشکلات و کاستی ها را به صورت کارشناسی شده ریشه یابی و برطرف کرد.

در ادامه این نشست رییس اتحادیه کارگزاران گمرکی بندرعباس نیز با اشاره به مشکلات عدیده کارگزاران به ویژه در بخش مالیاتی مربوط به تراکنش های بانکی، گفت: مشکلات این چنینی و فشارهای ناشی از بروکراسی های اداری تاب و تحمل را از فعالان اقتصادی سلب کرده است.

شکرپور همچنین ضمن قدردانی از حمایت های بی دریغ رییس اتاق بازرگانی هرمزگان بیان داشت: تلاش اتاق بازرگانی هرمزگان برای ریشه یابی مشکلات تجار وبازرگانان ستودنی است و امید است با تلاش های صورت گرفته اتحادیه کارگزاران گمرکی بندرعباس بتواند در مسیر تقویت جایگاه خود بر اساس برنامه های هدف گذاری شده حرکت کند.

وی در ادامه ضمن دعوت از معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران برای سفر به هرمزگان در راستای دیدار با هیات مدیره و اعضا اتحادیه کارگزاران بندرعباس با استفاده از نقطه نظرات اتاق ایران، ادامه داد: بدون شک تعامل اتحادیه کارگزاران گمرکی بندرعباس با اتاق ایران به بالاترین سطح ممکن خواهد رسید چرا که معتقدیم تشکل ها می توانند با پویایی و کارآمدی لازم بازویی قوی برای بخش خصوصی و تقویت اقتصاد کشور باشند.

لینک کوتاه مطلب:https://bndccim.com/?p=6299

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *